11. edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe

28 września 2017 r. w Centrum Konferencyjnym w Miasteczku Orange w Warszawie odbyła się już jedenasta edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe, która na stałe wpisała się w kalendarz spotkań kluczowych przedstawicieli rynków: telekomunikacyjnego, energetycznego, budowlanego, drogowego, kolejowego, a także przedstawicieli administracji publicznej (centralnej i samorządowej), dostawców rozwiązań i sprzętu, kancelarii prawnych i firm doradczych. Podczas tegorocznej … Czytaj więcej »

XI Konferencja Sieci Szerokopasmowe

Powszechny dostęp do szerokopasmowego Internetu jest niezwykle istotny dla zapewnienia konkurencyjności gospodarki poprzez cyfrową transformację społeczeństwa. Dlatego też już 28 września 2017 r. odbędzie się kolejna, 11. odsłona Konferencji Sieci Szerokopasmowe w Centrum Konferencyjnym w Miasteczku Orange w Warszawie. Uczestnicy wydarzenia zyskają możliwość spotkania z kluczowymi osobami odpowiedzialnymi za rozbudowę sieci szerokopasmowych w Polsce, wymiany … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej 21.06.2017

Dnia 21 czerwca 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej oraz Rady Eksperckiej XI Konferencji Sieci Szerokopasmowe. Spotkaniu przewodniczył Pan Piotr Muszyński, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii i Transformacji, Orange Polska. Podczas posiedzenia zostały wyłonione główne obszary oraz zagadnienia, które znajdą się w agendzie jesiennej edycji Wydarzenia. Już niebawem przedstawimy Państwu … Czytaj więcej »

10 edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe

29 marca 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się jubileuszowa edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe, która przez 10 edycji stała się unikalną platformą wymiany myśli i opinii na temat budowy infrastruktury dostępowej oraz rozwoju sieci szerokopasmowych w Polsce. Jak co roku wydarzenie zgromadziło kluczowych przedstawicieli biznesu i administracji rządowej. Podczas tegorocznej odsłony wydarzenia gościliśmy … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej X Konferencji Sieci Szerokopasmowe

23 stycznia 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej X edycji Konferencji Sieci Szerokopasmowe. Celem spotkania było ustalenie zakresu merytorycznego konferencji, która stanowi efektywną i unikalną platformę do debaty na temat rozwoju sieci szerokopasmowych w Polsce. Wiosenna edycja wydarzenia odbędzie się 29 marca 2016 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie. … Czytaj więcej »

X Konferencja Sieci Szerokopasmowe

Cyfryzacja społeczeństwa jest jednym z kluczowych czynników rozwoju gospodarczego i konkurencyjności. Dostęp do szybkiego Internetu powinien być dobrem powszechnym. Choć budowa sieci szerokopasmowych w naszym kraju dynamicznie posuwa się do przodu, nadal mamy do czynienia z licznymi barierami i problemami w tym zakresie. Na temat głównych wyzwań, z którymi zmaga się branża, będą mieli okazję … Czytaj więcej »