Posiedzenie Rady Programowej 21.06.2017

Dnia 21 czerwca 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej oraz Rady Eksperckiej XI Konferencji Sieci Szerokopasmowe. Spotkaniu przewodniczył Pan Piotr Muszyński, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii i Transformacji, Orange Polska. Podczas posiedzenia zostały wyłonione główne obszary oraz zagadnienia, które znajdą się w agendzie jesiennej edycji Wydarzenia. Już niebawem przedstawimy Państwu … Czytaj więcej »

10 edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe

29 marca 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się jubileuszowa edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe, która przez 10 edycji stała się unikalną platformą wymiany myśli i opinii na temat budowy infrastruktury dostępowej oraz rozwoju sieci szerokopasmowych w Polsce. Jak co roku wydarzenie zgromadziło kluczowych przedstawicieli biznesu i administracji rządowej. Podczas tegorocznej odsłony wydarzenia gościliśmy … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej X Konferencji Sieci Szerokopasmowe

23 stycznia 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej X edycji Konferencji Sieci Szerokopasmowe. Celem spotkania było ustalenie zakresu merytorycznego konferencji, która stanowi efektywną i unikalną platformę do debaty na temat rozwoju sieci szerokopasmowych w Polsce. Wiosenna edycja wydarzenia odbędzie się 29 marca 2016 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie. … Czytaj więcej »

X Konferencja Sieci Szerokopasmowe

Cyfryzacja społeczeństwa jest jednym z kluczowych czynników rozwoju gospodarczego i konkurencyjności. Dostęp do szybkiego Internetu powinien być dobrem powszechnym. Choć budowa sieci szerokopasmowych w naszym kraju dynamicznie posuwa się do przodu, nadal mamy do czynienia z licznymi barierami i problemami w tym zakresie. Na temat głównych wyzwań, z którymi zmaga się branża, będą mieli okazję … Czytaj więcej »

Podsumowanie 9. Konferencji Sieci Szerokopasmowe

13 października 2016 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się 9. edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe, wydarzenia, którego celem jest stworzenie unikalnej platformy wymiany myśli i opinii osób zainteresowanych rozwojem sieci szerokopasmowych w Polsce. Wydarzenie zgromadziło ponad 250 gości, a wśród nich kluczowe na rynku podmioty: regulatora, administracji rządowej i samorządowej, firm, izb i instytucji. … Czytaj więcej »