Rada Programowa i Ekspercka

Rada Programowa

Piotr Muszyński
Przewodniczący Rady Programowej i Eksperckiej / Wiceprezes Zarządu ds. Strategii i Transformacji, Orange Polska
Anna Streżyńska
Minister Cyfryzacji
Marcin Cichy
Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej
Norbert Biedrzycki
CEO Atos Polska, VP CEE System Integration
Agata Binkowska
Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego
Andrzej Dulka
Prezes Zarządu, Alcatel-Lucent Polska, Nokia Polska
Magdalena Gaj
Ekspert Rynku Telekomunikacji
Mariusz Grendowicz
Przewodniczący Rady Programowej Banking Forum
Grzegorz Kapusta
Wicemarszałek Województwa Lubelskiego
Kazimierz Karolczak
Członek Zarządu Województwa Śląskiego
Janusz Kilon
Prezes Zarządu, Vector Solutions
Janusz Kosiński
Prezes Zarządu, INEA
Dariusz Kowalczyk-Tomerski
Prezes Zarządu, TP Teltech
Przemysław Kurczewski
Prezes Zarządu, EmiTel
Jerzy Leszczyński
Marszałek Województwa Podlaskiego
Jarosław Mielcarek
Prezes Zarządu, Infradata
Tomasz Misiak
Prezydent Rady Nadzorczej, Work Service
Jacek Niewęgłowski
Członek Zarządu, Dyrektor ds. Strategii, P4
Zbigniew Ostrowski
Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Ireneusz Piecuch
Prezes, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, Partner, CMS Cameron McKenna
Elżbieta Anna Polak
Marszałek Województwa Lubuskiego
Adam Sawicki
Prezes Zarządu, T-Mobile Polska
Radosław Semkło
Dyrektor Zarządzający, Asseco Poland
Roman Sputo
Director FT Orange Eastern Europe, Coriant
Szymon Stępczak
Wiceprezes Zarządu, Atende
Witold Stępień
Marszałek Województwa Łódzkiego
Tomasz Szopa
Prezes Zarządu, Netia
Krzysztof Witoń
Ekspert Rynku Telekomunikacji
Piotr Zesiuk
Prezes Zarządu, MM Conferences

Rada Ekspercka

Piotr Muszyński
Przewodniczący Rady Programowej i Eksperckiej / Wiceprezes Zarządu ds. Strategii i Transformacji, Orange Polska
Maciej Bułkowski
Dyrektor Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Krzysztof Filiński
Prezes Zarządu, Agencja Rozwoju Mazowsza
Eugeniusz Gaca
Przewodniczący Zarządu Sekcji Operatorów Telekomunikacyjnych, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji
Agnieszka Gładysz
Zastępca Dyrektora Departamentu Strategii i Analiz Rynku Telekomunikacyjnego, Urząd Komunikacji Elektronicznej
Eugeniusz Grzybek
Członek Zarządu ds. Techniki, INEA
Wojciech Hałka
Pełnomocnik dyrektora ds. rozwoju i sprzedaży, Instytut Łączności
Dr Krzysztof Heller
Właściciel, InfoStrategia
Tomasz Kowal
Dyrektor Zarządzania Inwestycjami, Orange Polska
Zbigniew Kuczerowski
Dyrektor ds. Zarządzania Zakupami – Polska/Czechy/Słowacja, Alcatel-Lucent Polska, NOKIA
Piotr Marciniak
Prezes, Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej
Jarosław Niechcielski
Dyrektor Biura Wynajmu Infrastruktury i Współpracy z Regulatorem, Emitel
Bogdan Nowak
Sekretarz Województwa Lubuskiego
Krzysztof Sągolewski
Solution Director, Huawei Polska
Agnieszka Zaborowska
Radca Prawny, Kancelaria Radców Prawnych Zaborowska, Laprus-Bałuka

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje o Konferencji Sieci Szerokopasmowe: